RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Diablo" mistrzem świata w boksie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wywalczył tytuł mistrza świata w boksie organizacji IBC w wadze junior ciężkiej. Pokonał w Siedlcach jednogłośnie na punkty Amerykanina Imamu Mayfielda. Stawką walki był też pas WBC Fecarbox.

24-letni Włodarczyk odniósł 35. zwycięstwo w zawodowej karierze. Dotychczas przegrał tylko raz. Dziewięć lat starszy Mayfield legitymuje się rekordem 25-7-2.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: