RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Desperat wyskoczył z samolotu nad Arktyką

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20-letni mężczyzna, najprawdopodobniej w stanie rozstroju nerwowego, otworzył drzwi samolotu i wyskoczył w czasie lotu nad kanadyjską Daleką Północą. Szczątków mężczyzny, który był jednym z dwóch pasażerów samolotu, dotychczas nie znaleziono.

Mężczyzna wyskoczył z niewielkiego samolotu Beechcraft King Air 200, który leciał z Yellowknife (Terytoria Północno Zachodnie) do niewielkiej osady Cambridge Bay, na wybrzeżu Morza Arktycznego.

Załoga informowała przez radio o kłopotach z jednym z pasażerów i usiłowała przeszkodzić mu w otwarciu drzwi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: samolot

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: