RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Desperat przeżył upadek z 9. piętra

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

19-letni chłopak przeżył skok z dziewiątego piętra wieżowca w Zielonej Górze. Niedoszły samobójca ze złamaną ręką i barkiem trafił do szpitala.

Młody chłopak przeżył, bo spadając, uderzył o dach znajdujący się nad wejściem do wieżowca. Lekarze, którzy odwozili 19-latka do szpitala, nie mogli uwierzyć, że oprócz złamań nic mu się nie stało. Przyczyną desperackiego kroku był prawdopodobnie zawód miłosny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: