RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Delfiny w Bałtyku !!!

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bałtyk kusi duże morskie ssaki. Nie tylko dwa wieloryby, o których już mówilismy w Faktach. Dowiedziałem się, że do naszego morza wpłynęły też prawdopodobnie cztery delfiny.

Wieloryby widziano ostatnio u wybrzeży duńskiego Bornholmu na wysokości Ronne.

Delfiny pływały w Bałtyku po drugiej stronie wyspy. Może tak właśnie podzieliły się wodami - terytorialnymi?

Tagi: Szczecin

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: