RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dąbrowa Górnicza: Niewypał w muzeum

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Spory pocisk lub łuskę znaleźli pracownicy remontujący teren przy Muzeum Miejskim w Dąbrowie Górniczej. Trzydziestocentymetrowy niewypał jest pozostałością z wojny. Teren zabezpieczyli policjanci. Na miejsce jadą saperzy. Nie ma potrzeby ewakuowania ludzi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: ewakuacja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: