RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Co dalej z prywatyzacją GPW?

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tylko jeden inwestor branżowy - Deutsche Börse - złożył wiążącą ofertę kupna akcji Giełdy Papierów Wartościowych - pisze "Parkiet". Według gazety, resort skarbu się jednak nie poddaje i chce negocjować warunki sprzedaży polskiej giełdy. <I>Proces jest kontynuowany</i> - zapewnia Joanna Schmid, wiceminister skarbu.

Innego zdania są natomiast znawcy rynku. Wiesław Rozłucki, były szef GPW - przyznając, iż słusznie postawiono wysokie wymagania wobec inwestora - nie kryje, że negocjacje z jednym podmiotem są bardzo trudne.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: