RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Cincinnati: Radwańska znów lepsza od Sugiyamy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska od łatwego zwycięstwa w pierwszej rundzie 6:2, 6:1 nad Japonką Ai Sugiyamą rozpoczęła występ w turnieju WTA Tour na twardych kortach w Cincinnati. W drugiej rundzie Polka zmierzy się z Austriaczką Sybille Bammer, która pokonała 6:2, 4:6, 6:2 Chinkę Jie Zheng. Stawką będzie awans do 1/8 finału.

Był to drugi pojedynek Radwańskiej i Sugiyamy w odstępie kilku dni, bowiem w ubiegłym tygodniu trafiły na siebie w drugiej rundzie turnieju w Los Angeles, gdzie krakowianka również odniosła łatwe zwycięstwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: USA tenis

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: