RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciężkie zatrucie dopalaczami w Krakowie. Cztery młode osoby trafiły do szpitala

Autor: Publikacja: Czwartek, 17 listopada (14:55) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Cztery młode osoby prawdopodobnie zatruły się dopalaczami. W ciężkim stanie trafiły do szpitala w Krakowie.

Policja informuje jedynie, że stan czterech młodych ludzi był na tyle poważny, że trzeba było wezwać karetkę.

Według ustaleń reportera RMF FM, trzy dziewczyny i jeden chłopak są w stanie ciężkim.

To młodzież w wieku od 18 do 20 lat, która miała zażywać dopalacze na osiedlu Biały Prądnik.

Teraz udzielana jest im pomoc w szpitalu. Lekarze sprawdzą też, czy w organizmach młodych ludzi znajdują się środki odurzające.

(j.)

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: