RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciężarówka wyłączyła odśnieżanie drogowców

Autor: Publikacja: Wtorek, 27 listopada (23:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kamery drogowców są ślepe. Awarię spowodowała ciężarówka w Krakowie, która wjechała w centralę telefoniczą Telekomunikacji. A to przez jej łącza inna firma dostarcza obraz drogowcom, kierowcom i policjantom. Nie trzeba chyba mówić co znaczy brak podglądu w dniach, kiedy intensywnie pada śnieg. dalszym ciągu nie działa 300 kamer. A oto, co o sprawie mówią przedstawiciele GDDKiA:

I jeszcze jeden fragment:

Pytałem kiedy mają zadziałać:

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: