RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciemność w Braniewie... i jasność na Podlasiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dobra wiadomość dla mieszkańców Podlasia. Energetycy uporali się już ze wszystkimi poważnymi awariami sieci w regionie. W wyniku poniedziałkowych nawałnic, prądu pozbawionych było w sumie kilkadziesiąt tysięcy odbiorców. Bez prądu jest za to Braniewo.

Blisko połowa mieszkańców tego 18-tysięcznego miasta na Warmii i Mazurach nie ma energii elektrycznej. To skutek burzy, która przeszła nad regionem. W całym województwie strażacy wyjeżdżali ponad sto razy do usuwania połamanych gałęzi, konarów i drzew z dróg.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: