RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chciał przechytrzyć straż graniczną. Schował się w... walizce

Publikacja: Poniedziałek, 2 stycznia (07:35) Aktualizacja: Poniedziałek, 2 stycznia (07:00)

Błyskotliwy plan ominięcia kontroli granicznej spalił na panewce. Marokanka została aresztowana po tym, jak straż na granicy z Hiszpanią zerknęła do środka jej walizki. Okazało się, że w bagażu znajdował się... młody mężczyzna.

W walizce należącej do Marokanki kontrolerzy znaleźli 19-latka z Gabonu. Chłopak chciał w ten sposób dostać się do Europy. 22-latka trafiła do aresztu, a nastolatka czeka najpewniej deportacja.

Przejście graniczne w Ceucie jest często wykorzystywane przez imigrantów z Afryki. W ostatnich dniach do Europy próbowało tamtędy się dostać ponad tysiąc migrantów.

(az)

Źródło: RMF24
Tagi: uchodźcy

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: