RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chciał po pijaku kierować autobusem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany kierowca wiózł autobusem kilkunastu pasażerów z miejscowości Mogilno na dworzec PKS w Nowym Sączu w Małopolsce. Mężczyzna był gotowy jechać dalej - do Krynicy. Na szczęście zatrzymała go policja. Wynik badania alkomatem wskazał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: