RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Charlie Sheen groził żonie śmiercią?

Publikacja: Środa, 30 grudnia (08:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Groził mi śmiercią – miała powiedzieć żona Charliego Sheena, kiedy zadzwoniła w Wigilię na numer policyjny 911. Portal internetowy TMZ.com ujawnia nowe okoliczności zatrzymania w święta znanego hollywoodzkiego aktora. Sheen trafił do więzienia za "przemoc małżeńską”. Ale po zapłaceniu 8500 dolarów kaucji został zwolniony.

Sheen ma się pojawić przed sędzią 8 lutego 2010 roku. Według mediów, zaatakował żonę, gdy zażądała rozwodu i opieki nad dziećmi. Sheen zaprzecza, jakoby groził żonie.

Charlie i Brooke są małżeństwem od 19 miesięcy. W marcu urodziły im się bliźniaki - Max i Bob. Aktor ma dwie córki z aktorką Denise Richards, z którą rozwiódł się w 2006 roku po czterech latach małżeństwa; ma także 23-letnią córkę z wcześniejszego związku.

Sheen to jeden z najlepiej opłacanych aktorów telewizyjnych w USA - występuje w kasowych serialach "Dwa i pół człowieka" oraz "Spin City". Zwrócił na siebie uwagę rolami w takich filmach jak "Pluton" Oliviera Stone'a i "Wall Street".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: