Jak szacuje nasz dziennikarz, awaria prądu dotknęła od kilku do kilkunastu tysięcy osób, głównie pracowników biur i ministerstw w Śródmieściu Warszawy.
Bez prądu były ulice: Bagatela, Klonowa, Boya Żeleńskiego, ulica Puławska w okolicach Placu Unii Lubelskiej i Aleja Armii Ludowej.
Nie działało dziewięć stacji średniego napięcia.
Przed godziną 14:00 awaria prądu została usunięta. Przyczyną braku prądu w Śródmieściu było zwarcie wywołane przez skok napięcia - dowiedział się reporter RMF FM.
(j.)