RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Celnicy ze Szczecina wysłani na wschód

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

9 funkcjonariuszy Izby Celnej ze Szczecina pojechało na wschodnią granicę pomagać w rozładowaniu gigantycznych kolejek tirów. To była propozycja nie do odrzucenia.

Funkcjonariusze Izby Celnej ze Szczecinie będą pełnili służbę na granicy w jednostkach podległych Olsztynowi, czyli np. w Bezledach, Bartoszycach czy Braniewie.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: