RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBŚ zatrzymało kolejnych członków mafii paliwowej

Publikacja: Środa, 24 maja (10:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Funkcjonariusze CBŚ i pracownicy wydziału skarbowego Ministerstwa Finansów zatrzymali w Poznaniu dwóch biznesmenów. Jerzemu D. i Piotrowi W. zarzuca się nielegalne sprowadzanie paliw, pranie brudnych pieniędzy i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Według policji, w związku z działalnością mężczyzn Skarb Państwa stracił co najmniej 200 mln zł.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: