RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBŚ rozbiło narkotykowy gang

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Centralne Biuro Śledcze rozbiło gang zajmujący się produkcją i rozprowadzaniem narkotyków na dużą skalę. W sumie zatrzymano 18 osób, w tym biznesmena z Łodzi, który miał kierować gangiem. 11 spośród zatrzymanych zostało już aresztowanych.

Według policyjnych szacunków grupa mogła wprowadzić do obiegu około 50 kilogramów marihuany i 20 kilogramów amfetaminy. W skład grupy wchodzili mieszkańcy województw łódzkiego i mazowieckiego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: narkotyki

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: