RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Castro pokazał się w telewizji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uwięziony w klinice przez chorobę w końcu pokazał się światu. Kubańska telewizja państwowa po raz pierwszy od trzech miesięcy pokazała zdjęcia Fidela Castro. 80-letni przywódca spotkał się z przywódcą Wenezueli - Hugo Chavezem.

Rozmowy trwały prawie dwie godziny. Obaj przywódcy śmiali się i żartowali. Castro nawiązując do swojej choroby mówił: Ta bitwa nie jest jeszcze przegrana.

Pół roku temu kubański dyktator miał kilka operacji przewodu pokarmowego. Władzę przekazał wtedy swojemu bratu Raulowi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: