Mieszkam na dziesiątym piętrze, więc jest zimno. Wyszłam z domu, ale po powrocie najprawdopodobniej podłączę jakiś grzejnik - o sposobach na przejmujący chłód mówią naszemu reporterowi mieszkańcy bytomskich bloków:
Bytomianie bez ciepłej wody i ogrzewania
Czternaście tysięcy mieszkań w Bytomiu pozostaje bez ogrzewania i ciepłej wody w kranach - donosi śląski reporter RMF FM Marcin Buczek. W mieście doszło bowiem do awarii głównej magistrali ciepłowniczej. Jak ustalił nasz reporter, usterka ma być usunięta po południu. Jednak dopiero późnym wieczorem żeberka bytomskich kaloryferów napełnią się gorącą wodą.