RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Był strajk w "Budryku", będą odszkodowania?

Publikacja: Poniedziałek, 11 lutego (10:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piętnaście firm zewnętrznych domaga się około pięciu milionów złotych odszkodowania od Jastrzębskiej Spółki Węglowej - dowiedział się RMF FM. Tyle firmy miały stracić na półtoramiesięcznym strajku w kopalni „Budryk”. Zarząd spółki liczy jednak na wyrozumiałość i ugodę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: