RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bydgoszcz: Pijany kierował autobusem

Publikacja: Poniedziałek, 20 listopada (10:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu w Bydgoszczy. Mężczyznę zatrzymano. Zostanie mu postawiony zarzut narażenia ludzi na niebezpieczeństwo katastrofy. Grozi mu do 8 lat więzienia.

O dziwnym zachowaniu mężczyzny poinformowała policję pasażerka autobusu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: