RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Boruc opuścił zgrupowanie kadry. Z San Marino nie zagra

Publikacja: Poniedziałek, 30 marca (11:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bez Artura Boruca zagra piłkarska reprezentacja Polski w środowym meczu z San Marino. Taką decyzję ogłosił selekcjoner „biało-czerwonych” Leo Beenhakker. Wpływ na to miała zapewne fatalna postawa bramkarza Celticu Glasgow w meczu z Irlandiu Północną.

Biorąc pod uwagę jego rolę na boisku, oboje zdecydowaliśmy, że będzie lepiej dla drużyny i dla niego, jeśli opuści zgrupowanie i wróci do Glasgow - powiedział Leo Beenhakker podczas zgrupowania kadry w Tychach. W meczu z San Marino polskiej bramki ma bronić Łukasz Fabiański, bądź Łukasz Załuska.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: