Strażacy z OSP w Bogdanówce uczyli w niedzielę jak reanimować nieprzytomnego, jak ułożyć go w pozycji bezpiecznej, a także jak udzielać pierwszej pomocy.
Można było także zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi, a także wystartować w zawodach strażackich.
Przypomnijmy, że to właśnie w Bogdanówce - w ramach charytatywnej akcji RMF FM Lepsze Jutro - wyremontowaliśmy strażakom remizę. Powstały trzy pełni wyposażone sale szkoleniowo-edukacyjne. TUTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT