Cała piątka, czyli Mercedes, Toyota, BMW, Renault i Ferrari, grają w tej samej drużynie - poinformował rzecznik prasowy teamu Renault Jean-Francois Gaubet. Mamy czas do 29 maja, aby zgłosić się do nowego sezonu. Jeśli jednak regulacje finansowe nie ulegną zmianie, nie zrobimy tego - zaznaczył.
W piątek nie doszło do porozumienia podczas spotkania prezydenta Międzynarodowej Federacji Samochodowej Maxa Mosleya i szefa Formuły 1 Bernie Ecclestone z przedstawicielami Związku Zespołów Formuły 1. Mosley zapowiedział, że tuż przed wyścigiem o Grand Prix Monako wszyscy usiądą przy jednym stole, aby znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.