RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Białystok: Po ewakuacji wrócili do domu

Publikacja: Czwartek, 1 marca (15:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieszkańcy dwóch ewakuowanych bloków w Białymstoku są już bezpieczni. Akcja pirotechniczna została zakończona. Jak wcześniej informowaliśmy, w jednym z mieszkań znaleziono trotyl.

Trotyl został znaleziony w ramach przeszukania mini wytwórni amfetaminy. Policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na osiedlu Piasta 24-latek hoduje konopie indyjskie. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli trotyl - powiedział RMF FM rzecznik Komendy Głównej Policji w Białymstoku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: