RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Biała Podlaska: Policji zginęła broń

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Służbowa broń zaginęła w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Zgubę wykryto podczas inwentaryzacji. Sprawą pistoletu Walther P-99 zajęło się już Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. Poinformowano też prokuraturę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: policja broń

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: