RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bez ekstraklasy w Szczecinie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szefowie Pogoni Szczecin nie porozumieli się z szefem Groclinu Grodzisk Wielkopolski, Zbigniewem Drzymałą. Oznacza to, że w przyszłym sezonie rozgrywek piłkarskich Pogoń Szczecin nie wystąpi w ekstraklasie.

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin tłumaczy, że wszelkie awanse i spadki zespołów piłkarskich powinny odbywać się tylko i wyłącznie w duchu sportowej rywalizacji, na piłkarskim boisku.

Wcześniej Groclin negocjował warunki fuzji ze Śląskiem Wrocław. Jednak na połączenie nie porozumienie nie zgodziły się wrocławskie władze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: