RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Będzin: Zabił, bo nie miał nie miał na czynsz

Publikacja: Piątek, 21 kwietnia (12:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja w Będzinie zatrzymała mężczyznę, który na początku stycznia zabił dwie osoby - informuje reporter RMF.

Dla zatarcia śladów zabójca podpalił mieszkanie, w którym dokonał zbrodni. Jedną z ofiar była właścicielka podpalonej kamienicy. Jak się okazało, zabójca od dawna nie płacił kobiecie za wynajmowane tam mieszkanie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: