RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Będzie wniosek o zwolnienie Leo Beenhakkera

Publikacja: Poniedziałek, 30 marca (06:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na wtorkowym posiedzeniu PZPN zostanie postawiony wniosek o zwolnienie trenera kadry narodowej Leo Beenhakkera - informuje "Dziennik". Według gazety piłkarscy działacze od dawna chcieli odwołać Beenhakkera, a po przegranym meczu z Irlandią Północną otworzyła się ku temu "furtka".

Aby nie płacić trenerowi wysokiego odszkodowania, działacze zamierzają powołać się na jeden z punktów umowy o pracę, który mówi o konieczności dbania o wizerunek związku. Jak pisze „Dziennik”, Beenhakker niejednokrotnie podważał publicznie kwalifikacje osób pracujących w PZPN, wykpiwał też swojego bezpośredniego przełożonego Antoniego Piechniczka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: