RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Będą kolejne zatrzymania po burdach kibiców

Publikacja: Niedziela, 15 października (14:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Będą kolejne zatrzymania po wczorajszych burdach pseudokibiców w Katowicach. Na razie w areszcie jest 7 osób, ale policjanci dysponują zdjęciami i filmami zrobionymi w trakcie starć. Na podstawie tych materiałów policja ustala tożsamość uczestników bijatyki.

Chuligani byli bardzo agresywni. W starciach 2 policjantów zostało rannych. Pseudokibice zniszczyli 4 policyjne samochody. Żeby zaprowadzić porządek funkcjonariusze użyli m.in. armatki wodnej i oddali 300 strzałów gumowymi kulami.

Wszystkim najprawdopodobniej zostanie postawiony m.in. zarzut napaści na policjantów. Wśród zatrzymanych już osób jest 4 nastolatków w wieku 14 i 15 lat.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: