RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Beckham z powrotem za 100 milionów?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dyrektor klubu piłkarskiego Los Angeles Galaxy Alexi Lalas powiedział, że jego zespół jest gotowy odsprzedać Davida Beckhama Realowi Madryt za 100 milionów dolarów. Dziś piłkarz ma rozegrać ostatni mecz w barwach Realu, a następnie przejść do amerykańskiej Galaxy. Prezes Realu Ramon Calderon oraz trener Fabio Apello żałują, że piłkarz opuszcza Santiago Bernabeu.

Anglik podpisał z LA Galaxy 5-letni kontrakt, na mocy którego zarobi tam ok. 250 milionów dolarów. Nie wątpię, że Real Madryt chciałby mieć w składzie Beckhama. Zainwestowaliśmy jednak w ten transfer wielkie środki. Gdyby jednak Real złożył ofertę na poziomie 100 milionów dolarów nie moglibyśmy odmówić - jesteśmy biznesmenami - twierdzi Lalas. Dyrektor Galaxy dodaje jednak, że nie sądzi, żeby tak się stało.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: