RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bankowcy okradli piłkarzy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj pracownicy banku: kasjer i jego szef , przyznali się przed sądem w Manchesterze do okradania trzech cudzoziemskich piłkarzy grających w Manchesterze City. Nieuczciwi bankowcy wyprowadzili z kont piłkarzy ponad 300 tys. funtów.

Mężczyźni, dokonując przelewów, posługiwali się podstawionymi kontami dwóch osób, które także stanęły przed sądem. Piłkarze przez długi czas w ogóle nie zauważali, że na kontach mają mniej pieniędzy.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: