RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bakterie coli w wodociągu w okolicy Białegostoku

Publikacja: Czwartek, 17 września (08:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bakterie coli wykryto wczoraj w wodociągu w okolicy Białegostoku. Sanepid ostrzega - woda, która dociera do prawie 1300 osób w miejscowościach Sudzianki i Dąbrówki, może być używana wyłącznie po przegotowaniu. To trzeci taki przypadek w powiecie białostockim w ciągu ostatniego miesiąca.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: