RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Autonomia Palestyńska: Wypłaty po 3 miesiącach

Publikacja: Niedziela, 4 czerwca (19:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pierwsze od trzech miesięcy pieniądze otrzymali palestyńscy urzędnicy i policjanci. Wypłaty zostały wstrzymane po wyborach parlamentarnych, które wygrało terrorystyczne ugrupowanie Hamas.

Palestyńscy urzędnicy i policjanci nie otrzymywali przez trzy miesiące pieniędzy, ponieważ Stany Zjednoczone i Unia Europejska wstrzymały pomoc finansową dla Autonomii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: