RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Austria: Polka zginęła w Alpach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

15-latka z Polski zginęła w austriackich Alpach w rejonie Soelden. Do wypadku doszło podczas zjazdu ze szczytu Rosskirpl. Gdy dziewczyna zorientowała się, że zboczyła z wyznaczonej trasy, zdjęła narty i próbowała wrócić przez pas śniegu. Niestety pośliznęła się i runęła po skalistym zboczu 80 metrów w dół.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: