Areszt dla Rumunów okradających bankomaty
Autor:
Redaktor Poboczem
Publikacja: Poniedziałek, 12 listopada (10:48)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Trzej Rumuni, którzy okradali bankomaty za pomocą sfałszowanych kart kredytowych zostali aresztowani na trzy miesiące. Taką decyzję podjął sąd w Międzyrzeczu w Lubuskiem. Złodziei zatrzymano na gorącym uczynku w ubiegłym tygodniu.
Policjanci znaleźli przy nich ponad 100 tysięcy złotych w euro i złotówkach oraz ponad 20 sfałszowanych kart do bankomatów. Skradzione pieniądze przestępcy przelewali na konta w Rumunii i Filipinach.
Policja zatrzymała mężczyzn przy bankomacie na głównej ulicy Tarnowa. Dwóch Rumunów wybierało gotówkę, trzeci czekał na nich w samochodzie w bocznej uliczce.