Chuligani jechali w sobotę do Płocka na mecz piłkarskiej ekstraklasy między Wisłą a Kolporterem Koroną Kielce. W Koluszkach kilkadziesiąt osób wyszło na peron; grupa stadionowych bandytów zaczęła demolować automat z napojami.
Interweniujących SOK-istów i policjantów zaczęli obrzucać napojami i koszami na śmieci. Za tę napaść i kradzież szalikowcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.