RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Antyterroryści znów wyjdą na ulice

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Członkowie elitarnych oddziałów antyterrorystycznych wrócą na ulice polskich miast. „Dziennik” twierdzi, że Komenda Główna ponownie zamierza użyć ich do patrolowania i pilnowania ważnych obiektów: dworców, gazowni czy mostów.

W lutym antyterroryści zostali eksperymentalnie włączeni do normalnej służby patrolowej w Warszawie - chodzili po ulicach, legitymowali podejrzanych. Teraz akcja obejmie całą Polskę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: