W lutym antyterroryści zostali eksperymentalnie włączeni do normalnej służby patrolowej w Warszawie - chodzili po ulicach, legitymowali podejrzanych. Teraz akcja obejmie całą Polskę.
Antyterroryści znów wyjdą na ulice
Członkowie elitarnych oddziałów antyterrorystycznych wrócą na ulice polskich miast. „Dziennik” twierdzi, że Komenda Główna ponownie zamierza użyć ich do patrolowania i pilnowania ważnych obiektów: dworców, gazowni czy mostów.