RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Andy Taylor odchodzi z Duran Duran

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z zespołu Duran Duran odchodzi gitarzysta Andy Taylor. Wiadomość o odejściu muzyka pojawiła się na internetowej stronie zespołu. Pozostali członkowie legendarnej grupy nie zamierzają przerywać trasy koncertowej.

Za kilka godzin - już bez Taylora - Duran Duran wystąpią na koncercie w Chicago.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: