RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amerykańskie pociągi bez prądu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Problemy z elektrycznością to nie tylko domena Polski. Brak zasilania unieruchomił amerykańskie pociągi, kursujące między Nowym Jorkiem a Waszyngtonem oraz Filadelfią i Harrisburgiem. Do awarii doszło w czasie porannego szczytu komunikacyjnego.

Składy, które utknęły w tunelach, odholowywane są przez lokomotywy spalinowe. Dziesiątki pasażerów zostało zmuszonych do opuszczenia wagonów. Na dworcach tłoczą się setki osób.

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy uda się przywrócić normalny ruch.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: