RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Agnieszka Radwańska po Australian Open

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska jako pierwsza polska tenisistka osiągnęła w Wielkim Szlemie ćwierćfinał. W Australian Open przegrała dopiero w walce o półfinał ze Słowaczką Danielą Hantuchovą. Wcześniej wyeliminowała wiceliderkę klasyfikacji tenisistek Rosjankę Swietłanę Kuzniecową.

Ćwierćfinalistka tenisowego turnieju wielkoszlemowego Australian Open Agnieszka Radwańska, razem z rodzicami i młodszą siostrą Urszulą z kilkugodzinnym opóźnieniem wróciła w sobotę wieczorem z Melbourne do Krakowa.

Agnieszka Radwańska przyleciała do domu na... jeden dzień. Przed nią kolejne wyjazdy i turnieje.

Tagi: tenis

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: