RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Afganistan: Zabito 2 niemieckich dziennikarzy

Autor: Publikacja: Sobota, 7 października (14:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwoje niemieckich dziennikarzy zabito w północnym Afganistanie. Według rzecznika sił międzynarodowych ISAF Dominica White’a, do środy oboje wykonywali „pracę związaną z ISAF”, a potem wyruszyli w drogę na własną rękę.

Zwłoki dziennikarzy znaleziono w namiocie, ok. 150 kilometrów na południe od miasta Baghlan. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących zabitych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: