RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

...a mnie jest szkoda lata...

Publikacja: Wtorek, 22 września (15:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień..... Słowa tej piosenki są dzisiaj bardzo aktualne.

W kalendarzu 22 dzień września. Ostatni dzień lata, początek kalendarzowej jesieni. Jak ten czas leci, prawda??? Od lata do lata. Szkoda, że lato się kończy, bo większość z nas dobrze wspomina ciepłe dni, inaczej się czuje kiedy świeci słońce. Wiem coś o tym, bo przyszłam na świat w znaku Lwa, a to znak Słońca.

Rozmawiałam z wrocławianami o tym odchodzącym lecie, to był dla większości bardzo dobry czas...

Teraz pozostaje nam już jedynie zanucić: "Do lata, do lata piechotą będę szła..."

Tagi: lato

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: