RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

3 rannych w wybuchu gazu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby zostały ranne po wybuchu gazu w Bielsku-Białej. Jak informuje reporter RMF FM, gaz eksplodował nad ranem w jednym z mieszkań kilkupiętrowego budynku.

Podmuch wybuchu wyrwał drzwi i okna, a spadające elementy uszkodziły kilka stojących przed blokiem samochodów. Wstępnie ustalono, że do eksplozji doszło, ponieważ nieszczelny był wąż łączący reduktor z butlą gazową.

Na miejscu są także biegli z zakresu budownictwa, którzy sprawdzą, w jakim stanie jest konstrukcja domu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: