Wg ustaleń policji kierowca samochodu osobowego na łuku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas, którym nadjeżdżał PKS z Oświęcimia. Volkswagenem jechało pięć młodych osób. Na miejscu zginęli: kierowca i osoba siedząca obok; już po przewiezieniu do szpitala zmarł kolejny pasażer. Pod opieką lekarzy znajdują się także pozostali pasażerowie. Nikomu z jadących autobusem nic się nie stało.
3 ofiary wypadku na Śląsku
Trzy osoby zginęły po tym, jak w Lędzinach nieopodal Tychów volkswagen golf zderzył się z rejsowym autobusem PKS. Droga jest zamknięta, wytyczono objazd. Przyczyną wypadku prawdopodobnie była nadmierna prędkość.