RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2300 Mikołajów na motocyklach przejechało przez Trójmiasto

Publikacja: Niedziela, 6 grudnia (13:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 2300 Mikołajów na motocyklach przejechało przez Trójmiasto. Wyruszyli z Gdyni, by dojechać na gdański Długi Targ przed studnię Neptuna.

By wziąć udział w paradzie, każdy motocyklista musiał mieć strój Mikołaja i wpłacić minimum 20 zł.

Parada przejechała już siódmy raz, w pierwszej wzięło udział zaledwie 9 maszyn. Cały dochód z imprezy, tj. 60 tys. zł, przekazany zostanie na dożywianie dzieci w pomorskich szkołach. Przed rokiem, z zebranych pieniędzy udało się kupić 15 tysięcy obiadów – twierdzą organizatorzy.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: