2 ofiary pożaru w Poznaniu
Dwie osoby zginęły w nocnym pożarze w Poznaniu. Wprawdzie w mieszkaniu w kamienicy spalił się tylko fotel, ale dwoje starszych ludzi zatruło się dymem. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia.
Dwie osoby zginęły w nocnym pożarze w Poznaniu. Wprawdzie w mieszkaniu w kamienicy spalił się tylko fotel, ale dwoje starszych ludzi zatruło się dymem. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia.