RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2 motocyklistów zginęło koło Ostródy

Publikacja: Środa, 2 sierpnia (14:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch motocyklistów zginęło w zderzeniu z naczepą tira na trasie nr 16 na Warmii i Mazurach. Trzeci jest ciężko ranny. Do wypadku doszło kilometr przed Ostródą - na zakręcie kierowca tira wpadł w poślizg. Jego naczepa zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w motocyklistów.

Po wypadku policja wprowadziła ruch wahadłowy na wylocie z Ostródy do Olsztyna.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: