Ze Stanisławem Szuszkiewiczem rozmawiał reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Posłuchaj tej rozmowy:
17 lat temu skończył się ZSRR
<i>Nikomu nawet ręka nie zadrżała, Jelcyn potem żałował, ja nie żałuję</i> - mówi Stanisław Szuszkiewicz, jeden z sygnatariuszy dokumentu likwidującego ZSRR. Dzisiaj mija 17. rocznica podpisania dokumentu.