RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

17 lat temu skończył się ZSRR

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Nikomu nawet ręka nie zadrżała, Jelcyn potem żałował, ja nie żałuję</i> - mówi Stanisław Szuszkiewicz, jeden z sygnatariuszy dokumentu likwidującego ZSRR. Dzisiaj mija 17. rocznica podpisania dokumentu.

Ze Stanisławem Szuszkiewiczem rozmawiał reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Posłuchaj tej rozmowy:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: