RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

14-latek podpalał kolegów zapalniczką

Publikacja: Poniedziałek, 25 września (19:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uczeń gimnazjum w Karolewie na Mazurach podpalał kolegów zapalniczką podczas lekcji wychowania fizycznego na boisku szkolnym. Na szczęście nie doszło do poważnych poparzeń. Policja przesłuchała już świadków zdarzenia.

Uczeń będzie odpowiadał przed sądem dla nieletnich.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: