Uczeń będzie odpowiadał przed sądem dla nieletnich.
14-latek podpalał kolegów zapalniczką
Uczeń gimnazjum w Karolewie na Mazurach podpalał kolegów zapalniczką podczas lekcji wychowania fizycznego na boisku szkolnym. Na szczęście nie doszło do poważnych poparzeń. Policja przesłuchała już świadków zdarzenia.